Awacon GmbH
 

Witamy na stronie Awacon!

Otworzyliśmy w 2017 roku Biuro Awacon GmbH z siedzibą w Schneverdingen. Pośredniczymy Podukty rolne na rynku krajowym i zagranicznym. Od wielu lat działamy jak o Brokery w segmencie rolnym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte na kolejnych etapach rozwijania naszej kariery zawodowej. Uczciwość wobec klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Nasz sukces to gwarancja stabilizacji i pewności. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych współpracowników potrafimy dopasować ofertę produktów do potrzeb klienta.  

Koncentrujemy się na surowcach organicznych i konwencjonalnych, w szczególności na surowce paszowe, paszach dla zwierząt, nasionach roślin oleistych i strączkowych. Sprzedajemy wyłącznie produkty, które spełniają Państwa wymagania jakościowe. Tutaj skupiamy się na Państwa indywidualnych potrzebach.  

Koncentrujemy się na wspólnym biznesie, analizujemy Państwa potrzeby biznesowe oraz oferujemy wsparcie i koncepcję we wszystkich obszarach zarządzania, aby umożliwić Państwu bezproblemową pracę oraz odniesienie sukcesów w postaci realnych zysków.